STAČILO NOVODOBÉMU FAŠISMU!

04.08.2024

PROTESTNÍ SHROMÁŽDĚNÍ PROTI PROPAGACI NEONACISTICKÉHO PLUKU AZOV V PRAZE 31. 7. 2024

"Byl jsem tam - osobně podpořit demonstraci proti neonacistickému pluku AZOV. Nejen já, ale také třeba Milan Krajča, Marta Semelová, Miroslav Kavij, Petra Prokšanová, Monika Hoření a mnozí další.A byl jsem, právě tam, hodně hrdý na své členství v komunistické straně!

Protože i dnes, stejně jako za protektorátu, jen komunisté a skuteční vlastenci měli a mají tu čest i odvahu veřejně se postavit hnědému moru!"

Mgr. Marek ADAM
KSČM proti fašismu!

Poděkování všem, kteří se zúčastnili a kteří nás podpořili. Zvláštní poděkování hnutí ČR na 1. místě za informační a organizační pomoc při zajištění demonstrace. A osobní poděkování Miroslavu Kavijovi za to, že přijel, jak slíbil.

video: RAPTOR TV, kamera Jan DOLENS
foto: archiv Marka ADAMA

Poznámka předsedy KČP Dr. Edvarda Beneše Táborsko:

Přítel Mgr. Marek Adam je také členem KČP Dr. Edvarda Beneše Táborsko. Je vedoucím Sekce strážců míru našeho klubu na Táborsku a současně je členem Českého mírového hnutí a Českého mírového fóra.

Antor: Ing. Zdeněk Trippé