Petangue turnaj.

14.06.2024

Ve středu 12 června uspořádal KČP Vsetín, pro seniory našeho města,,2.ročník Valašského petango-kulování,,.

Akce se konala na petangovém hřišti u Lapače.. Zúčastnilo se jí pět tříčlenných týmů stále mladých seniorů. Přestože počasí akci nepřálo, hráčům déšť sportovní nadšení ani dobrou náladu nezkazil. Celé dopoledne probíhalo v duchu hesla: "My nejsme žádná béčka, nás počasí neodradí." Po urputných bojích v pláštěnkách, v mokrém písku a s mokrýma petang. koulema, zvítězilo družstvo "Světlušek." Ve složení Světla Sodůlková, Hana Mladá a Jiřina Švagerová. Druhé místo obsadilo družstvo Zbytek světa a třetí bylo družstvo PEM. Vítězná družstva obdržela krásné drátěné medaile od naší přítelkyně Hany Mladé za co si zaslouží velké poděkování. Všichni hráči obdrželi diplomy a pěkné věcné ceny. Důkazem, že se turnaj vydařil, byla spokojenost všech a šťastný úsměv na tvářích hráčů.

Za úspěšnou akci patří poděkování pořadatelům, především Světle Stodůlkové a Alence Hoffmannové.

Za KČP Vsetín Zdeněk Vejpustek, předseda klubu.